Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

AXA Sigorta, çok uluslu bir Fransız sigorta şirketi olan AXA’nın sigorta iştirakidir. Türkiye’de araba, ev, hayat, sağlık, seyahat ve küçük işletme sigortası gibi çeşitli sigorta ürünleri sunmaktadır. Şirket, acenteler, brokerler ve kendi şubelerinden oluşan bir ağ aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

AXA Sigorta müşteri hizmetleri, müşterilere şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili soru ve endişelerinde yardımcı olmaktan sorumlu departmandır. Müşteriler, AXA Sigorta müşteri hizmetleriyle telefon, e-posta veya şirketin web sitesi aracılığıyla iletişime geçebilir. Ayrıca şirketin şubelerinden birini ziyaret edebilir veya yardım için acentelerinden veya brokerlerinden biriyle iletişime geçebilirler. Müşteri hizmetleri ekibi, hak talebinde bulunma, poliçe değiştirme veya iptal etme ve teminat ve faydalar hakkındaki soruları yanıtlama gibi konularda yardımcı olabilir.

Axa Sigorta müşteri hizmetlerine 0850 250 99 99  numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. Axa Sigorta çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Axa Sigorta müşteri hizmetlerine iletisim@axasigorta.com.tr e-posta adresinden de hızlıca ve direk olarak ulaşabilirsiniz. Axa sigortanın ayrıca kendi sitelerinden iletişim formu vardır. https://www.axasigorta.com.tr/iletisim bu iletişim formu sayesinde de müşteri hizmetleri ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

Axa Sigorta Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 250 99 99

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Axa Sigorta çağrı merkezi haftanın her günü 7/24 çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi https://www.axasigorta.com.tr/

Yorum yapın