Bim Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Bim 1995 yılında kuruldu ve o zamandan beri büyüyerek Türkiye’nin en büyük perakendecilerinden biri haline geldi. Şirket, gıda, ev eşyaları, kişisel bakım ürünleri ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bim, 9.000’den fazla mağazasıyla Türkiye genelinde geniş bir mağaza ağına sahiptir.

Bim, temel ürünleri düşük fiyatlarla sunmaya odaklanan gösterişsiz perakendecilik yaklaşımıyla tanınmaktadır. Şirket, sürdürülebilirlik konusunda güçlü bir taahhüde sahiptir ve çevresel etkilerini azaltmak için plastik atıkları azaltmak ve mağazalarında enerji verimliliğini artırmak gibi çeşitli girişimleri hayata geçirmiştir.

Bim Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş., sorularınız veya endişeleriniz konusunda size yardımcı olabilecek bir müşteri hizmetleri departmanına sahiptir.

Bim Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 56 85 ve 0850 333 56 85 numaralı ücretsiz telefonları arayabilirsiniz. Alternatif olarak, musterihizmetleri@bim.com.tr adresine bir e-posta gönderebilir veya web sitelerindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Bim’in müşteri hizmetleri temsilcileri, mağaza, şikayet, personel, ürün, tüketici hakları vb. çeşitli konularda size yardımcı olmaya hazırdır. Tüm müşteriler için olumlu bir alışveriş deneyimi sağlamak amacıyla hızlı ve yararlı yardım sağlamaya çalışmaktadırlar.

Bim Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Bim Müşteri Hizmetleri Numarası 444 56 85 ve 0850 333 56 85

Bim Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Bim çağrı merkezi Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi https://www.bim.com.tr/

Yorum yapın