Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Obilet, kullanıcıların otobüs, metro ve feribot hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli toplu taşıma türleri için elektronik bilet satın almalarına ve saklamalarına olanak tanıyan bir Türk ulaşım biletleme uygulaması ve web sitesidir.

Obilet, Türkiye’deki ulaşım şirketlerinin biletlerini çevrimiçi olarak satmalarını ve yolcuların biletleri uygun bir şekilde satın almalarını ve kullanmalarını desteklemek için 2012 yılında kuruldu ve geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Obilet ile kullanıcılar önceden bilet satın alabilir, bilet gişelerinde sıra beklemekten kurtulabilir ve biletlerini e-posta yoluyla veya akıllı telefonlarında mobil bilet olarak alma seçeneğine sahip olabilirler.

Obilet Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Obilet’in müşteri hizmetlerine telefon, e-posta veya web sitelerinin “Bize Ulaşın” bölümünden ulaşılabilir. Müşteriler, hesap yönetimi, teknik destek ve Obilet uygulamasının veya web sitesinin kullanımıyla ilgili diğer sorular için müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirler. Ayrıca web sitelerinde müşterilerin sık sorulan sorulara cevap bulabilecekleri bir SSS bölümü de bulunmaktadır.

Obilet müşteri hizmetleri ile telefonla iletişime geçmek için 0850 532 62 58 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz. Ayrıca destek@obilet.com adresine mesaj göndererek Obilet müşteri hizmetlerine e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Obilet Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 532 62 58

Obilet Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Obilet çağrı merkezi 7/24 haftanın her günü çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.obilet.com/

“Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma” üzerine bir yorum

Yorum yapın