Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Türk Telekom, sabit hat ve mobil telefon hizmetleri, internet hizmetleri ve televizyon hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet sunan Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketidir. Şirket 1995 yılında bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak kurulmuş ve 2005 yılında özelleştirilmiştir. Bugün Türk Telekom’un çoğunluk hissesi  Türkiye Varlık Fonu ve Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na aittir, geri kalan kısmı ise halka açıktır. 

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine telefon ve internet hizmetleri, mobil hizmetler ve televizyon hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Şirket, Türkiye çapında geniş bir perakende mağaza ağına ve telefon ya da e-posta yoluyla ulaşılabilen bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir.

Türk Telekom, temel telekomünikasyon hizmetlerinin yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından TTNET ve yazılım ve BT hizmetleri sağlayıcısı İnnova da dahil olmak üzere birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Şirket ayrıca, Türk Telekom International, Avea ve TT Global gibi iştirak şirketleri aracılığıyla Avrupa ve Asya’daki çeşitli ülkelerde uluslararası faaliyetlerde bulunmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Türk Telekom, telefon, e-posta ve canlı sohbet dahil olmak üzere çeşitli kanallar aracılığıyla müşteri desteği sunmaktadır. Müşteriler ayrıca hesaplarıyla ilgili yardım almak veya yeni hizmetler satın almak için şirketin perakende mağazalarından birini ziyaret edebilirler.

Şirketin müşteri hizmetleri ekibi, hesap yönetimi, faturalandırma, teknik destek ve sorun giderme dahil olmak üzere çok çeşitli konularda yardımcı olabilir. Ayrıca müşterilerin hesap bilgilerini kontrol edebilecekleri, hizmetlerini yönetebilecekleri ve çevrimiçi fatura ödeyebilecekleri bir self servis platformu da bulunmaktadır.

Ayrıca, Türk Telekom’un müşteri hizmetlerine adanmış bir web sitesi de bulunmaktadır ve burada kullanıcılar sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve şirketin hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilmektedir. Şirket ayrıca Twitter ve Facebook gibi platformlarda müşterilerin destek için ulaşabilecekleri bir sosyal medya varlığına da sahiptir.

Şirketin ayrıca müşterilerin her türlü soru ve sorunlarında başvurabilecekleri bir “müşteri hizmetleri merkezi” hattı da bulunuyor. Yardım hattı 7/24 hizmet vermektedir.

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile telefonla iletişime geçmek için 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası 444 1 444

Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi Numarası 444 5 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Türk Telekom çağrı merkezi 7/24 haftanın her günü çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.turktelekom.com.tr/

Yorum yapın