Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Yemek Sepeti, Türkiye’de bir yemek dağıtım hizmetidir. Müşterilerin çok çeşitli restoranlardan yemek sipariş etmelerine ve bulundukları yere teslim edilmesine olanak tanır. Müşteriler Yemek Sepeti web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla sipariş verebilir ve siparişleri için nakit, kredi kartı veya diğer ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirler.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine web sitesi, mobil uygulama veya telefon aracılığıyla ulaşılabilir. Müşteriler, soru sormak veya siparişleriyle ilgili sorunları çözmek için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri ile telefonla iletişime geçmek için 444 5 445 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra ilk ses kaydında 0’ı ikinci ses kaydında 5’i tıklayarak direkt bağlanabilirsiniz.

Yemek Sepetinin ayrıca destek e-postası info@yemeksepeti.com ve çevrimiçi sohbet hizmeti de vardır. Mesai saatleri içinde hizmet verirler ve genellikle birkaç saat içinde yanıt verirler. Bir müşterinin belirli bir siparişle ilgili şikayeti varsa, müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiklerinde sipariş numarasını hazır bulundurmaları gerekir.

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası 444 5 445

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Yemek Sepeti çağrı merkezi 7/24 haftanın her günü çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.yemeksepeti.com/

Yorum yapın