Amazon Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Amazon, Seattle, Washington merkezli bir Amerikan çok uluslu teknoloji şirketidir. Öncelikle bir e-ticaret platformu olarak bilinir, ancak aynı zamanda dijital akış, bulut bilişim, yapay zeka ve daha fazlası gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar.

Amazon, ana e-ticaret platformuna ek olarak Amazon Web Services (AWS) bölümü ve Amazon Prime akış hizmeti gibi çeşitli işletmeler işletmektedir. Ayrıca web sitesi ve fiziksel mağazaları aracılığıyla bir dizi kendi markalı ürün ve hizmetin yanı sıra çok sayıda üçüncü taraf ürünü de sunmaktadır. Amazon küresel bir erişime sahiptir ve Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Amazon Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Amazon müşteri hizmetleri, Amazon’un müşterilere sahip olabilecekleri herhangi bir sorun veya endişeyle ilgili olarak yardımcı olmaktan sorumlu departmanıdır. Müşteriler Amazon müşteri hizmetleriyle telefon, e-posta, canlı sohbet veya şirketin web sitesi gibi çeşitli kanallar aracılığıyla iletişime geçebilir.

Amazon müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere sipariş ve teslimat soruları, iadeler ve geri ödemeler, hesap yönetimi ve Amazon ürünleri ve hizmetleriyle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya hazırdır. Amazon, müşterilerin sık sorulan sorulara yanıt bulabileceği ve sorunları kendi başlarına çözebileceği web sitesi aracılığıyla self servis müşteri hizmetleri seçenekleri de sunar. Amazon müşteri hizmetleri, müşterilere sahip olabilecekleri her türlü konuda yardımcı olmaya ve onlara mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmaya kendini adamıştır.

Müşteriler, hesap yönetimi, faturalandırma, teknik destek ve diğer sorularla ilgili yardım almak için 0850 390 21 53 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Amazon Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Amazon Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 390 21 53

Amazon Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Amazon çağrı merkezi Pazartesi – Pazar 09:00 – 20:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.amazon.com/

Yorum yapın