Enerjisa Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Enerjisa, ülke çapında milyonlarca müşteriye elektrik dağıtımı ve perakende olarak satışını gerçekleştiren Türkiye’nin lider enerji şirketidir. Şirket, Sabancı Holding ve E.ON’nun ortak girişimidir. Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet gösteren Enerjisa, yenilenebilir enerji sektöründe de önemli bir pazar payına sahiptir.

Enerjisa Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Enerjisa, müşterilerine telefon, e-posta ve sosyal medya gibi çeşitli kanallar aracılığıyla müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteriler, elektrik kesintilerini bildirmek, yeni hizmet talep etmek veya hizmet bağlantısını kesmek, faturalandırma soruları sormak veya şirketin ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için Enerjisa müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler.

Müşterilerin destek almak için doğrudan ziyaret edebilecekleri bir müşteri hizmetleri merkezi de bulunmaktadır. Ayrıca Enerjisa, müşterilerin hesap bilgilerine erişebilecekleri, faturalarını ödeyebilecekleri, enerji kullanımlarını görüntüleyebilecekleri ve diğer self servis seçeneklerine erişebilecekleri bir çevrimiçi müşteri portalı da sunmaktadır.

Enerjisa müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden bağlanmak için 444 4 372 numaralı çağrı merkezini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz. Enerjisa müşteri hizmetlerinin yoğun olmadığı ve en kolay bağlanabileceğiniz saat aralıklar sabah 08:35 – 09:30‘dur.

Enerjisa müşteri hizmetlerine emctalep@enerjisa.com adresine mesaj göndererek e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Enerjisa Müşteri Hizmetleri Numarası 444 4 372

Enerjisa Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Enerjisa çağrı merkezi Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 17:30 saatleri arasında çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.enerjisa.com.tr/

Yorum yapın