Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Tüvtürk, Türkiye’de araç muayene hizmeti veren bir şirkettir. Araçları, hükümet tarafından belirlenen güvenlik ve çevre standartlarını karşıladıklarından emin olmak için denetlerler. Tüvtürk, Türkiye’de 210 sabit, 75 gezici, 5 motosiklet ve 17 gezici traktör istasyonuyla hizmet vermektedir.

Tüvtürk Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Tüvtürk müşteri hizmetleri, şirket içinde müşterilere yardım ve destek sağlamaktan sorumlu bir departman veya ekiptir. Araç muayeneleri, tescil ve şirket tarafından sağlanan diğer hizmetlerle ilgili konularda yardımcı olabilirler.

Müşteriler, Tüvtürk müşteri hizmetleriyle telefon ve e-posta gibi çeşitli yollarla veya hizmet merkezlerinden birini ziyaret ederek iletişime geçebilirler. Hizmetleriyle ilgili her türlü soru ve endişenin yanı sıra muayene planlaması, ödeme yapma ve gerekli belgeleri düzenleme konularında yardımcı olabilirler.

Müşteriler teknik destek ve diğer sorularla ilgili yardım almak için 0850 222 88 88 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. Ayrıca Tüvtürk, müşterilerin sık sorulan sorulara yanıt bulabileceği veya çevrimiçi desteğe erişebileceği “Destek” veya “İletişim” bölümü aracılığıyla web sitesinde çevrimiçi destek sunar.

Tüvtürk müşteri hizmetlerine info@tuvturk.com.tr adresine mesaj göndererek e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca, web sitelerinde müşterilerin sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilecekleri bir SSS bölümü de bulunmaktadır.

Tüvtürk Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 88 88

Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Tüvtürk çağrı merkezi Pazartesi – Cumartesi 08:00 – 20:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi https://www.tuvturk.com.tr/

Yorum yapın