Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

DenizBank A.Ş. 1938 yılında kurulmuş, Türkiye’de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Mayıs 2018’de Rus Sberbank Denizbank hisselerini Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD’e satmıştır. Türkiye genelinde şube ve ATM ağına sahip olan DenizBank, müşterilerine kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık ve yatırım bankacılığı da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Denizbank ayrıca müşterilerine kolaylık sağlamak için internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi çeşitli e-bankacılık hizmetleri de sunmaktadır. DenizBank, kurumsal müşterilerine ticaret finansmanı, nakit yönetimi ve döviz hizmetleri gibi çeşitli hizmetler de bulunmaktadır.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Denizbank, müşterilerine telefon, e-posta ve sosyal medya gibi çeşitli kanallar aracılığıyla müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteriler, hesapları hakkında bilgi almak, bir sorunu bildirmek, şirketin ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak, fatura soruları sormak veya teknik destek talep etmek için Denizbank müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler. Ayrıca, müşterilerin şahsen destek almak için ziyaret edebilecekleri müşteri hizmetleri merkezleri de bulunmaktadır.

Denizbank, müşterilerin hesap bilgilerine erişebilecekleri, faturalarını ödeyebilecekleri, kullanımlarını görüntüleyebilecekleri ve diğer self servis seçeneklerine erişebilecekleri bir çevrimiçi müşteri portalı ve müşterilerin çeşitli hesap yönetimi görevlerini yerine getirebilecekleri, kullanım ve faturalandırmayı takip edebilecekleri ve destek alabilecekleri ve sorunları giderebilecekleri mobil bankacılık uygulaması da sunmaktadır.

Denizbank ayrıca web sitesinde ve mobil uygulamasında, müşterilerin müşteri hizmetleri temsilcisiyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmasına ve hızlı yardım almasına olanak tanıyan bir canlı sohbet seçeneğine de sahiptir.

Denizbank müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden bağlanmak için 0850 222 0 800 numaralı çağrı merkezini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Denizbank Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 800
Denizbank Mobil Web Sitesi Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 801
Denizbank Afili Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 225 21 21

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Denizbank çağrı merkezi haftanın her günü ve saati 7/ 24 çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.denizbank.com/

Yorum yapın