Havaş Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Havaş, 1958 yılında kurulmuş bir Türk yer hizmetleri ve havalimanı hizmetleri şirketidir. Şirket, Türkiye genelindeki havalimanlarında havayolu şirketlerine ve yolculara yer hizmetleri, bagaj hizmetleri, kargo hizmetleri ve havalimanı yönetim hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Havaş ayrıca uçak temizliği, yakıt ikmali ve buz çözme gibi diğer hizmetleri de sağlamaktadır. Havaş, yüksek kaliteli hizmetleri ve deneyimli personeliyle tanınıyor.

Havaş Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Havaş, müşterilerine telefon, e-posta ve sosyal medya gibi çeşitli kanallar aracılığıyla müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteriler, uçuşları hakkında bilgi almak, bir sorunu bildirmek, şirketin ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak, bagaj ve kargo işlemleri hakkında soru sormak veya özel yardım talep etmek için Havaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler. Ayrıca havalimanında müşterilerin bizzat ziyaret ederek destek alabilecekleri müşteri hizmetleri merkezleri de bulunuyor.

Havaş, müşterilerin uçuş bilgilerine erişebilecekleri, check-in yapabilecekleri ve diğer self servis seçeneklerine erişebilecekleri bir çevrimiçi müşteri portalı da sunmaktadır. Şirketin web sitesinde ve mobil uygulamasında, müşterilerin müşteri hizmetleri temsilcisiyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmasına ve hızlı yardım almasına olanak tanıyan bir canlı sohbet seçeneği de bulunuyor.

Havaş müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden bağlanmak için 0850 222 0 487 numaralı çağrı merkezini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Havaş müşteri hizmetleri aramadan kolay ve hızlıca işlem yapmak isterseniz, Havaş’ın internet sitesindeki https://havas.net/online-islemler bölümünden istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Herhangi bir saatte uçuşunuz var ve hangi saatte sizin bölgenizden geçeceğini öğrenmek isterseniz, hızlı ve direk olarak Havaşın kendi sitesinden https://havas.net/otobus-hizmetleri bölümünden Havaş’ın otobüsüne nereden bineceğinizi, hangi havalimanına gideceğinizi ve gidiş tarihini seçerek anında Havaş otobüslerinin geçiş saatlerini öğrenebilirsiniz.

Havaş müşteri hizmetlerine info@havas.net adresine mesaj göndererek e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Havaş Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Havaş Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 487

Havaş Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Havaş çağrı merkezi haftanın her günü ve saati 7/ 24 çalışmaktadır.

Firmanın Resmi Websitesi: https://havas.net/

Yorum yapın