Airfel Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Airfel, klima ve ısıtma sistemleri üreten bir Türk markasıdır. Şirket, duvara monte, tavana monte ve yerde duran klimaların yanı sıra ısı pompaları, ısıtma sistemleri ve klima santralleri gibi çok çeşitli HVAC (ısıtma, havalandırma ve klima) ürünleri üretmektedir. Şirket, yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi teknolojisiyle tanınmaktadır. Airfel, Türkiye pazarında güçlü bir varlığa sahiptir ve ürünlerini bölgedeki diğer ülkelere de ihraç etmektedir.

Airfel Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Airfel, müşterilerine telefon aracılığıyla müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteriler, ürünleri hakkında bilgi almak, bir sorunu bildirmek, şirketin ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak, garanti hakkında soru sormak veya teknik destek talep etmek için Airfel müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir. Ayrıca, müşterilerin şahsen destek almak için ziyaret edebilecekleri müşteri hizmetleri merkezleri de vardır.

Airfel müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden bağlanmak için 444 999 0 numaralı çağrı merkezini arayıp hızlıca ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Airfel Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Airfel Müşteri Hizmetleri Numarası 444 999 0

Airfel Müşteri Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışıyor ?

Airfel çağrı merkezi çalışma saatleri hakkında bilgi yok.

Firmanın Resmi Websitesi: https://www.airfel.com.tr/

“Airfel Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma” üzerine bir yorum

  1. AİRFEL 1800BTU KILİMA MIN KURULUMU İÇN KAYIT YAPTIRDIM AMA BANA DÖNŞÜOLMADI 3 SEFER KAYIT YAPTIRDIM LÜTFEN BİR CEVAP VERŞRMİSİNİZ

    Cevapla

Yorum yapın